Pin Adventure map ir Latvijā veidots un visu pasauli aptverošs dizaina ceļojumu karšu drukas uzņēmums.

Mūsu mērķi ir iedvesmot cilvēkus ceļot vairāk un gudrāk, sekojot līdzi saviem ceļojumiem uz pasaules, Eiropas vai ASV dizaina kartēm. Būt sociāli atbildīgam uzņēmumam tāpēc ražojot kartes, tās tiek izgatavotas no dabai draudzīgiem materiāliem, kā arī daļa no ienākumiem, tiek novirzīta dažādām labdarībām. Turpinot straujo attīstību un paplašinot eksporta tirgu, aicinam komandā

DIGITĀLĀ MĀRKETINGA SPECIĀLISTU/ VADĪTĀJU

ar kuru kopā iedvesmot cilvēkus ceļot, rūpēties par apkārtējo vidi un nest mūsu zīmola vārdu pasaulē.

Darba pienākumi

– Dažādu “channel” mārketinga stratēģiju attīstība;
– Sociālo mediju kampaņas;
– Zīmola stratēģijas attīstīšana pasaulē;
– Rezultātu / datu analīze un secinājumu apkopošana;
– SEO / SEM;
– Sadarbība ar dažādiem “freelance” speciālistiem.

Prasības kandidātiem/-ēm:

– Labas komunikācijas prasmes
– Teicamas angļu valodas zināšanas
– Zināms, kas ir “Customer development”
– Zināšanas par digitālo mārketingu
– Spēja būt dinamiskam/-ai un radošam/-ai
– Spēja darboties patstāvīgi, un efektīvi organizēt savu darbu
– Aktīvs piedzīvojumu gars ar mīlestību pret ceļošanu

Mēs piedāvājam:

– Interesantu un dinamisku pieredzi darbā ar zīmolu, kurš tiek izplatīts visā pasaulē
– Radošu un mērķtiecīgu komandu
– Apmācības, iespējas sevi pilnveidot un attīstīties
– Iespēju pielāgot darba laiku pēc vajadzībām
– Ģeogrāfisko atrašanās vietu Rīgas centrā
– Kopā attīstoties ar uzņēmumu CMO (Chief marketing officer) pozīciju
– Atalgojumu, sākot no 1100 EUR mēnesī (bruto), sākuma / iepazīšanās posmā.

CV un īsu motivācijas vēstuli, ka  ar norādi “Digitālā mārketinga speciālists” uz
[email protected]